Vzhledem k naší nastávající velkolepé akci SWAGLIFT DAY se může tvá objednávka o několik dní pozdržet. Moc Tě prosíme o trpělivost, díky nerde! 

GG News

Velká GG Akce přichází

NABOOSTĚNÝ SWAGLIFTDAY 

Nerde, zveme Tě na naší největší gamingovou GGBOOSTER akci letošního roku SWAGLIFTDAY 15.6. v Unyp Aréně v Praze. Bude to velký, epický, legendární, tak nezapomeň koupit lístek, ať ti tohle neuteče!

BeFunky-collage (11)

Po celý den bude probíhat našlapaný program pro všechny fitness nadšence, ale pro tebe bude připravená parádní herní zóna, kde celej den můžeš pařit. Těšit se můžeš na turnaje v COUNTER STRIKE 2, kde se v průběhu dne bude hrát 1v1 a 2v2 turnaje o hodnotné ceny a hromadu GGBOOSTERŮ. A pro pořádně najeté pamětníky máme připravenou QUAKE 3 ARENU 1v1 turnaj. A navíc si můžeš po celý den vyzkoušet novinky na nejvíce nadupaných ASUS kompech.

Bez názvu

Svůj skill před turnajem naboostíš u stánku s GGBOOSTEREM, potkáš se s Benderem, Vidrailem, Pavlisem, další hromadou známých lidí, fitness nerdů, jako je Krása, Leo Brichta, Dan Vávra, Tady Jánko, Sabča atd. Se všemi můžeš pokecat a vyfotit se s nimi nebo si nechat podepsat cokoliv, kamkoliv :D 

BeFunky-collage (13)

Po celém areálu bude hromada našich stánků, kde o jídlo a pití nebude nouze. Přijede např. Šupi ze Žebírkova, tak se dobře nadlábneš a nebo si můžeš dát ve fast foodu hrancle s kečupem.

BeFunky-collage (12)

SWAGLIFTDAY je událost, kterou si nesmíš nechat ujít! Přijď si užít den plný her, fitness a zábavy, kde tě čeká skvělá atmosféra, turnaje o hodnotné ceny, setkání s tvými oblíbenými influencery. 

gaming program swaglift

Lístky koupíš na → SWAGLIFTDAY.CZ

Těšíme se na tebe 15.6. v Unyp Aréně v Praze!

 BeFunky-collage (14)

Tvůj oblíbený NABOOSTĚNÝ GG Tým!

Vidrail OG Youtuber!

Vidrail a věci, které jste o něm nevěděli!

Adam, tvůrce bohatého youtube obsahu a geniální komik a tvůrce, se k GG týmu připojil v červenci 2023 a tak jsme ho trochu vyzpovídali.
Pohodlně se usaďte a přejeme naboostěné čtení, nerdi. Snad Vás odpovědi nešokují stejně, jako info, že GGBOOSTER není stále skladem...

Seš OG youtuber, vzpomeneš si vůbec ještě na začátky? Jaká je nejsilnější vzpomínka?

Na začátky vzpomínám často a rád! Celý youtube fungoval na trochu jiné bázi. Nikdo neřešil prachy a všichni se navzájem předháněli, kdo udělá lepší video. Youtube akce byly taky naprosto šílený, až mě mrzí že ten vibe se nikdy nevrátí :( :D

 BeFunky-collage (2)

Co je tvůj největší highlight tvorby?

Můj největší highlight tvorby? Hmmm ten ješte nepřišel! Nee :D snažím se ty highlity vždycky nějak měnit a posouvat (nejde to ale dělat 24/7) Ale z minulosti bych určitě vypíchl projekt Hautu, Naflexxe a Yunga TTho nebo třeba nedávný fake trailer na cool boye. Jsou to právě tyhle větší věci, které bych nejraději dělal pořád. Bohužel to moc nejde :D.

Kdyby sis měl vybrat jen jednu věc, kterou bys mohl dělat na fulltime, co by to bylo a proč?

Jednu věc? Počítá se Youtube jako jedna věc? :D pokud ano tak Youtube! Ale určitě bych se chtěl časem dostat k filmu... a v paralelní realitě bych chtěl dělat hry. Tolik asi k jedné věci :D

vanoce ggbooster FSD-min

Myslíš si že hry jsou návykové? Co děláš aby si jim nepropadal víc než je zdrávo :D Pokud se ti to daří...

Hry návykový jsou! :D a co dělám? No takhle, střídám dvě období - jedno kdy makám na 200% a jedno kdy hraju na 200% :D nic mezi :D

Můžeš nám povědět něco o své tvůrčí vizi a o tom, co tě inspiruje k tvorbě obsahu?

Inspiruji mě hodně situace a lidi z mého života. Inspiruje mě to co vidím, poslouchám, čtu, ná co koukám. Snažím se být jak houba, co nasává věci ze svého okolí, které potom přetváří v něco jiného. Inspirace je všude!

A tvůrčí vize je ta, že bych chtěl do pár let udělat skutečnej (a dobrej) film nebo seriál. Je to můj dětský sen. který mám pocit, že budu brzo schopný realizovat a dělám všechno pro to, ať se to podaří.

ed6b66e7c5d89973bc41b698fccb1aa6-min

Konkrétní cíl pro rok 2024?

Konkrétní cíle jsou asi vybudovat novou komunitu, sehnat peníze na nové projekty, trochu se vzdálit od reakcí jako takových a víc experimentovat.

Když se věnuješ tvorbě obsahu pravidelně, jak zůstáváš motivovaný a inspirovaný? Jaké je tvoje tajemství pro udržení konzistence?

Udržení konzistence je jedna z nejtěžších věci a proto se snažím, at to hlavně plyne přirozeně. Častokrát se mi stávalo, že jsem se hnal za nějakým pravidelným vydáváním a vlastně tk mělo za následek to, že jsem s videi nebyl spokojený. Takže se snažím tyhle věci kombinovat. Minimálně jedno video týdne, ale pokud se kvůli kreativním procesům zpozdim třeba o 3 dny, tak už si z toho nelámu hlavu a nemám brealdowny (kecám pořád je mám).

BeFunky-collage (3)

Jaké myslíš, že jsou nejtěžší a nejdůležitější kroky v youtube tvorbě?

Nejtěžší kroky jsou asi ty začátky. Kdy člověk točí pro nikoho, dává do toho prachy které pořád mizí a to, že tk začne vydělávat je vlastně neznámá. Nejdůležitější je ale vytrvat, měnit svůj styl a zlepšovat ho a snažit se nějak pořád posouvat dál.

Co si myslíš o Benderovi a jaký vliv na tebe má přátelství s ním?

Bender je frajer. Do teď si pamatuji uskupení videobloggers kde byl právě o Bender a kam jsem se chtěl hrozně dostat :D. Je to typek, co od začátku taky dělá věci jinak a ukazuje že to jde. A sdílíme stejnou vášeň pro hry a filmy a vliv má takový, že mě inspiruje zase ke sloučení sketchovych věci.

 BeFunky-collage (4)

Kdyby jsme si měli jít okamžitě něco zahrát, co by to bylo?

 Pokud by to měla být hra která ještě nevyšla: tak bych chtěl gta VI nebo nový elder scrolls. Pokud ale něco co už vyšlo, tak bych šel dát Enshrouded u kterého jsem se na pár dní zasekl :D

Při jakých příležitostech užíváš GGBOOSTER a proč by měli ostatní?

Ggbooster používám předtím než jdu běhat, nebo pokud mám dlouhý den u editu a potřebuju to dodělat.
Ještě donedávna jsem tohle řešil energeťáky, ale díky bohu za GG.

_DSC0828 (1)-min

Závěrečná message, vzkaz nebo inspirace pro čtenáře.

Na závěr snad jen: mějte se rádi a berte věci s nadhledem.

 

Jak na Nový, tak po celý!

Šťastný a naboostěný rok 2024, drazí nerďáci, přátelé, fandové a všichni příznivci naší #GG rodiny! Je doslova neuvěřitelné, jak úžasný rok za sebou máme. Rok 2023 byl hlavně díky vám zcela zásadním úspěchem, který nám dovolil se nachystat na nadcházející období růstu a novinek, na kterých pro vás dlouho pracujeme... Takhle jsme rok 2023 zakončili, pořádnou GG Párty ve stylu 30. let k oslavám 2. výročí! (žel nemoci, né všichni)

GG párty 1

Již 3. GGBOOSTER párty na kterou tentokrát dorazilo 50 hostů, kteří tvoří náš společný příběh kolem našeho milovaného nápoje! Rodina, přátelé a ti nejvěrnější nerdi VS prohibice :D

Tou největší bombou, která nás letos čeká, je stěhování do nových, obřích prostor, díky čemuž dojde k rozvoji nejen našeho zázemí a logistiky, ale také si budeme moci dovolit nabušit naše skladové zásoby a #GGBOOSTER už snad opravdu nikdy nedojde… Protože jak víte, Bender bude brzo dohola právě kvůli výroku „jestli ještě někdy dojdou boostery, půjdu dohola…“ a Vánoční listopad s prosincem byly díky Anniversary edici a Vánočnímu bundlu takovým fičákem, že se přesně tahle „vyřčená věštba“ naplnila a skutečně se tak stalo – opět VYPRODÁNO!

Team 2023
Naše tradiční přání k Vánocům 2023, oproti roku 2022 jsme se rozrostli na 2x 

Loňský rok jsme odstartovali velkou novinkou, 2 novými příchutěmi Mana a Toxic, které se rychle zařadily do standardní nabídky. Váš feedback nás přiměl pracovat na dalších novinkách. Ty se objeví už brzy, doslova, stíháte už jen dohrát kampaň s DLC k Witcherovi 3 nebo Cyberpunk 2077 za všechny frakce… Volba pařby, než s tím vylezeme ven, je na vás, ale určitě na nás nečekejte a v klidu pařte :D protože pak, už čas na klid rozhodně nebude 😊 A jestli někdo řekne, že tohle je Apríl, hádat se nebudem…

Makačka na dílně

Loňský rok taky přinesl, kromě nových příchutí, posily v našem týmu. Alenka, Jirka, Pája, Dominik, Pivník, ti se starají o denodenní nerdí potřeby, ale co přesně má kdo na starosti a jaké je jeho K/D, se dozvíte v samostatném článku, kterým plánujeme poodhalit trošku zákulisí našeho #GGTeamu!

A na co že to budeme rádi v rámci GGBOOSTERU 2023 vzpomínat? Toho je tuna, ale pojďme na to nejlepší... :D

Vánoce 2023
Rozhodně naše GG Vánoce 2023 :D Byly díky motu "bez utrpení" a plyšovým kaprům prostě best :D

Bender Valentýn

Oslavili jsme Valentýna s naší zamilovanou edicí pro zadané i věčné panice… (která vás čeká i letos)

Naše GG léto

Zažili jsme to nejžhavější společné léto, plné boosterů a paření s přáteli (vedro nás nezastavilo)

Bender dostal auto

Bender dostal od Pavlíse svoje 1. auto, skvělou #GG káru, kterou můžete potkat v ulicích…

Kluci ambasadoři

Do týmu se připojil další nerd, a tím je Vidrail, youtube stálice a vášnivý hráč s výtečným humorem! Také u nás zahostovali Peťan se STNem a my podpořili jejich “Chlast & Furious Tour 2023“! Schválně... jestli budou kluci chlastat a léčit kocovinu stejně i letos :D 

Bender tetování

Nechali jsme Bendera zprznit si tělo, uzavřel s GGBOOSTEREM pokrevní pouto tetováním…

Nás GG playstation

Vyrobili jsme společně náš 1. GGBOOSTER Playstation, který udělal radost Honzovi (bude další soutěž)!

A vydali jsme také spoustu skvělých reklam nejen na NAŠEM YOUTUBE, postů na Instagram (pokud ho ještě nesleduješ, měl bys) a bylo by toho opravdu hodně na co vzpomínat v tomto neuvěřitelném roce… a nezbývá než se pousmát a těšit se na ten nadcházející, který cítíme, že bude prostě zaručená MRDA! DĚKUJEME NERDI za to, že tu káru táhnete s námi, věříte nám a našim produktům a my slibujeme, že se bude dál snažit to rok co rok posouvat, dokud neovládneme spolu s Vámi, celý Svět! <3 Váš #GGTEAM 

Vše Nejlepší k 2. Narozeninám!

Drahý nerde, je to už 2 roky, co náš nápoj poprvé spatřil světlo (tohoto nedostatkem energie zbídačeného světa) :D a proto je důvod k oslavě, a to nesmí být bez té nejlepší limitované edice GGBOOSTER 2nd #Anniversary, která Vás od těchto narozenin čeká už každý rok! :)

anniversary team 2

Je to skoro k nevíře, ale jsi s námi už 2 roky od prvního doušku toho nejepičtějšího drinku, který jsme vyboostili k naprosté dokonalosti pro tvoje každodenní potřeby. Je to taková naše společná "papírová svatba" (pro smrtelníky, kteří mají běžný život, nás nerdů se to ale netýká; říkají dvouletému výročí sňatku). A tak jsme si pro tebe připravili naší NABOOSTĚNOU krabici, kterou si vylooti až na dno, čeká tě kromě tvého oblíbeného drinku: limitovaná láhev (černá a skleněná s bambusovým víčkem, protože je rok 2023). Hrací antistresová kostka, abys věděl, co si máš umíchat, když si nemůžeš vybrat (antistresová, protože pro celou řadu nerdů, dostat svoji dávku z naší láhve je pořádný stres). Podtácek, aby sis nezajebal svůj vymazlený herní stůl (pokud nemáš poctivý kousek z 90. let, kde je obtisklý nejeden turek - tehdejší boost pro pleby). A dopis, protože Harry Potter je fikce, tak nečekej, že ta sova z krtečka (který se ptá, jestli hoří hovno) ti něco doručí... Tohle všechno najdeš opravdu v 1 krabici.

anniversary edice
Bylo to brutální, ten zájem jsme nečekali, proto se na příští rok vyzásobíme trošku více! A teďka pár vzkazů k tomu našemu výročí od našeho týmu, těch nejpracovitějších nerdů v onlinu i offlinu :D

BOOSTRÁCKÁ MOUDRA!

"Přišel jsem, naboostil jsem, všechno viděl jsem, rozstřílel jsem, rozsekal jsem, vylootil jsem, vycraftil jsem, vyexpil jsem, kuřata povečeřel jsem, na midu, shortu i longu jsem, plantnul jsem, pohuntil jsem, rushnul jsem kde bylo potřeba..." BOOSTERMAN aka Tvůj Nej Hero

"Život tě od kompa vyhání, tvůj skill je přitom k posr*ání... slyš volání svého boostra, začni expit pěkně zhusta. Možná nespíš, úzkost máš, dej si dávku na kuráž. Slabost je dočasná, sláva věčná, ta pixla před tebou na stole je skutečná. Byl si lama (to si stále), ale ve hře už seš dále. Teď se připrav na turnaj, enemáci ochutnaj, chuť prohry a prázdné flašky, pakujou se balej tašky, oni pijí stále splašky! S náma tě win nemine, netvař se tak nevinně, zapni kompa, nastartuj to, v hlavě zvolej 'miluju to'!" PAVLIS aka Master Mind

"Ve hře platí stejná pravidla pro všechny, ale vítězství si zaslouží ten, kdo je nejlepší...
Boostni svojí hru a dej všem lekci!" BENDER aka Legendary Nerd

"Život je krásný. Ale naboostěný je ještě krásnější!" PÁJA aka Last Caller

anniversary edice Bender

"GGBOOSTERU lok, do bříška si dej, ten nejlepší mok. PS: Nezapomeň se dnes naboostit!" ALENKA aka Nerd´s First Aid

"Lidé nemohou být nejlepší ve všem, co dělají. Potom jsou tu ti, kteří pijí GGBOOSTER!" PILAŘ aka Special Specialist

"Nemusíš být zrovna boosterman, aby jsi dokázal udělat svět lepším místem, ale s trochou toxicu ti to půjde určitě líp."
JIRKA aka Fearless Contractor

"Myslím, že po probděný noci s GGBOOSTEREM budu mít ráno plno skvělých nápadů." HELLMANS aka Game Keeper

anniversary edice team 1

Máme tě rádi, a je nám ctí, že patříš do naší #GGFamily! Vidíme se v listopadu u 3. narozenin a další #Anniversary ediceTvůj #GG Tým!

 

Přivítejte Nové Příchutě!

Šťastný a naboostěný rok 2023 Všem nerdům dobré vůle! Náš #GGBOOSTER rok začal výborně, tou největší bombou, jakou jsme si jen mohli dovolit odpálit po bujarých ohňostrojích o Silvestrovské noci. Říká se "jak na novej, tak po celej..." a proto jsme si dovolili vypustit 2 nové příchutě právě v tento unikátní čas, aby celý následující rok byl plný těch našich nejlepších drinků a skvělých překvapení! ????????


Představujeme Vám:

GGBOOSTER MANA POTION
 &
GGBOOSTER TOXIC WASTE 

Teď už si u nás z pěti příchutí vybere opravdu každý!


kolážka nejlepší

 

 

Vývoj nových příchutí začal prakticky ihned po odstartování naší značky v listopadu 2021. Dnes již naše stálice - ENEMIES BLOOD, LIQUID FIRE a FRESH THUNDER, které jsou na barevné paletě spíše v hřejivých odstínech, jasně museli doplnit i další RGB barvy - modrá a zelená! ????????A tohle pro nás byla skutečná výzva! Naše kritéria kvality GGBOOSTERů jsou postavená tak vysoko, že se chvílemi zdálo, že naše představa - "musí to vypadat skvěle, zářit, chutnat topově a celý to bejt přírodní, hoši,... jako všechny boostery" je nerealizovatelná... A byla to záruka dlouhých bezesných měsíců bez odpočinku, kdy jsme byli stacknutí v lobby bez možnosti snadného přesunu do cílového levlu téhle hry (i s přívaly, ne zrovna bezednými ????, našich energetických lektvarů). Na tohle prostě nejsou cheaty, kvalitu neojebeš, a dokonalý produkt chce čas. Ten jsme si vzali a po více jak roce Vám můžeme s nejčistším svědomím odpálit mozkový závity těmahle potionama! (PS: Ve chvíli, kdy tohle čteš, možná už nejsou skladem ????, vrhli jste se po nich jak "bender po gothaji" ????)


boostery

 


JAKÝ JE GGBOOSTER MANA POTION????

Jaký hráč by neznal lektvar na doplnění many - Mana Potion, který je hned vedle "health potionu" nejdůležitějším drinkem, který Vám ve hře nespočetkrát zachránil prdel!
Ať už hraješ za barbara nebo bojového mága, život, i ten herní, je plný nebezpečných překážek a dungeonů, bossů, s kterými ti tenhle nápoj pomůže. Mana Potion jsme si vysnili už na samém začátku existence nápadu s GGBOOSTERy. Modrý elixír, přírodně obarvený extraktem ze spiruliny (jedna z nejcennějších superpotravin naší planety), má kromě perfektního účinného složení skvělou melounovou příchuť a vůni. Koncipovali jsme ho tak, aby šlo o náš dosud "nejsladší a nejjemnější" nápoj. Máme tedy něco i pro rozmlsané nerdy, pro které byly stávající 3 příchutě moc silný na jazýčku.
Tak neváhej a "TASTE THE MAGIC"! ????

Mana potion
Někdy je potřeba ze sebe udělat pořádnou zrůdu. Známe příběhy o hrdinech, či padouších (GGBOOSTER je pro všechny, netřídíme nerdy na 0 a 1čky) kterým svítící dobrota nepomohla zrovna ke kráse, ale pomocí větší sílysprávných schopností se dostali kam to jen šlo, než přiletěl třeba týpek v koženým oblečku! A protože máme rádi ty komiksy a hry se záporákama, co díky síle jádra nebo toxickýmu odpadu ze skládky dostali do vínku něco navíc, museli jsme mít Toxic Waste - který není tak chemický jak by nerd z názvu čekal, právě naopak! Přírodou nabarvený a ovoněný drink s úžasnou a originální chutí kyselého manga v zelené barvě. A právě proto je tohle náš "nejtoxičtější a nejkyselejší booster ze všech". Dostáli jsme názvu a vizuálu naší novinky a udělali to nejvíc "kroutící ksicht pití" jaký si jen můžeš přát! A je to tak dobrý, že snad půjde u Vás o naší zcela nejoblíbenější příchuť vůbec! Napiš nám feedback jak ti to šlape a jak moc roste toxicita v tvejch žilách!
THE TOXICITY RISES! ☢️

toxic waste
 
Původně jsme chtěli přijít jen s 1 příchutí a vzápětí s další, ale máme Vás tak rádi a obě novinky jsou tak dokonale vyladěné, že jsme to prostě museli dropnout hned, protože jsme nebyli při požívání many a toxicu schopní určit, kterej z nich je vlastně lepší. Jde totiž o totální jeby, na který jsme po právu hrdí!
Děkujeme Všem a nezapomeňte #BOOSTYOURGAME ať je jakákoli! ????????????⚡️⚡️⚡️????????????

kolážka nejlepší 2
 
Příběh Legendy je zpátky!

Od doby, kdy spatřil světlo světa náš 2. díl parodie z prostředí Zaklínače, jsme dopařili hodně her, vypili strašně moc #GGBOOSTERŮ a je to konečně tady! Zvedli jsme naše líné nerdí zadky a pustili se do příprav 3. dílu, který bude velkolepý stejně tak jako všechna naše díla :) ...

A teď vážně! Třetí díl herní adaptace je ze všech to největší dělo a stejně tak my přistupujeme k našemu novému počinu. Bude se zcela bezpochyb (dobrá ty jsou tu vždycky, jsme to přece my "slibotechny") jednat o to nejnákladnější a největší, co jsme doposud natočili a vyprodukovali. A naše vize není malá. Premiéru chceme dotáhnout až do kina a možná i do vícero kin... Uvidíme, čeká nás teď dlouhá cesta a spousta bezesných nocí (které bychom stejně propařili u všech dílů zaklínače kvůli maximálnímu podchycení loru, který nás baví nejvíce). Dobrá, Benderovi to tlumočíme, paří COD...

Foto 3

A to si žádá podporu všech lotrů, zaklínačů, příšer, lapků, rajd, mágů, elfů, trpaslíků, rytířů, panbíčkářů, neznabohů a samozřejmě i "Nilfgarďanů". Nachystali jsme si pro Vás jedinečnou formu podpory, vymysleli jsme odměny, které prodáváme a výtěžek investujeme do pokrytí nákladů s veškerou produkcí, dovybavení našeho studia a hlavně nákup nové techniky, která je tak zastaralá, že bude velmi brzo sloužit jako zarážka do dveří a co hůř, možná, že zub času jí nedovolí podržet už ani ty dveře... "Sonka hold prostě něco stojí, viď Bendre??!"

Velmi si vážíme Vaší podpory z předchozích epizod, psali jste nám do komentářů, ať založíme kampaň na startovači apod. ale touhle cestou prostě jít nechceme. Když budeš chtít, pořiď si TIER, my budeme mít radost z podpory a ty dostaneš jedinečnou odměnu, kterou nelze získat jinak. Velmi děkujeme všem zaklínačským nerdům!

PS: Mezi odměny jsme zamíchali 50 zlatých lístků na 1. soukromou premiéru zaklínačského filmečku, která nebude veřějně přístupná. Šanci dostat se tam má každý z Vás, teda každý kdo zaplatí za TIER, haha :) Prohlédnout si můžete všechny kliknutím na obrázek níže.

VŠECHNY ODMĚNY JSOU VE SPECIÁLNÍ LIMITOVANÉ EDICI POUZE 1000 KUSŮ! TAK NEVÁHEJ....

Určitě se ptáte "A o čem vlastně bude ten 3. Zajídač, pardon Zapíječ... sakra to povolání je Zaklínač". Potenciál je obrovský, naše fantazie bezbřehá a proto záleží jen na čase a financích. Vůli, chuť i aktéry máme!

Ve 3. díle chceme zavítat na zhruba 5 lokací, které náš parody-filmeček natáhnou určitě alespoň na 40-50 minut příběhu. Plánujeme obsadit kolem 50 herců a mluvících NPC + 50 komparzistů na dotvoření živoucího světa. Určitě se podíváme do krčmy, hustých hvozdů, panského sídla, prokleté ruiny, středověké vesnice a vůbec, prostě všude tam, kam nás cesty spletitého a zvrhlého scénáře zavedou... "škyt".

Alkohol poteče proudem stejně jako "krev nepřátel", na stvůrách i bitkách se plánujeme náležitě vyřádit a slibujeme, že spousta lotrů přijde k úhoně, ani jeden žejdlík nezůstane nedopitý a i ta poslední rajda nebude sedět v koutě! U Melitelé, naše plány jsou velkolepé! Pokud jste tu noví a vůbec netušíte o co jde, přikládáme odkazy na 2 předchozí díly našeho příběhu:


ZAKLÍNAČ 2: O PIVU A KRVI

Foto 4

ZAKLÍNAČ: KONTRAKT NA TOPIVCE

Foto 6

Pokud Máte zájem si zahrát v pokračování, určitě zavítejte na náš #GGBOOSTER Discord, kde plánujeme vytvořit VIP skupinu právě k filmu, a také událost na Facebooku, ale to předbíháme. Třeba si nikdo nic nekoupí, my utratíme všechno za GGBOOSTERY, hry, herní figurky a vůbec nic se točit nebude. Máme na to pouze červenec. Červenec nám vokáže, zda-li se Geralt podívá znovu do žaláře :).

Pokud vyprodáme alespoň 2 TIERY z našich 3 odměn, natočíme i hudební klip "hudebníka Marigolda" jako extra poděkování za podporu našeho filmu! Ano, bude hrát na opravdickou loutnu a zpívat ten kurevn.. Věříme, že se těšíte, protože my strašně! Nezbývá než se rozloučit a doufáme, že se uvidíme u premiéry parodie Zaklínač 3 a podtitul, ten si necháme až na samotný film.

Děkujeme za vaši podporu!
Pavlis, Bender, Tumas a samozřejmě celá #FREAKOUT a #GGBOOSTER Crew!

Foto 9

Foto 7

Foto 5

Foto 8

 

Proč GGBOOSTER tak šlape!

Náš GGBOOSTER s Vámi bude už měsíc, a s velkou oblibou drinků chodí i řada dotazů na detailnější výčet těch "funkcí" a proč, že to sakra tak dobře šlape nerdi? Hlavně proto, že každá jednotlivá složka, je účinná látka, žádná plnidla a blbosti. Žádné věci co by bránili bio-dostupnosti a využitelnosti složek ve Vašem těle, proto se tak lišíme od všeho ostatního co na trhu najdeme s podobným zaměřením #nakopavaceprohrace.
Náš Good Game Booster je zkrátka jen jeden a jak už název napovídá... přeci tam je GG! Tohle jednoho fakt naboostí co??! Mrknem se detailně na jednotlivé složky, co, proč, jak dal kajak a tak dále, krindy pindy, limonáda, čaj, rum, bum jdem na to! #BOOSTYOURGAME

Foto mix

Choline Bitartrate

Už z názvu vyplývá, že je stavební látkou pro acetylcholin, jeden z neurotransmiterů v mozku. Má pozitivní vliv na kognitivní funkce a zdraví mozku. Má ale i pozitivní zdravotní účinky, pomáhá proti ucpávání cév, má dobrý vliv na játra atp. a to se vyplatí užívat! V 1 naší dávce ho najdeme hned 1500 mg! (To nikde nenajdeš)

 

L-theanine

Přirozeně se vyskytuje v zeleném čaji a je zodpovědný za jeho uklidňující účinky. V našem případě, stejně jako kofeinu, je ho ale v jedné dávce mnohem víc než v zeleném čaji, a díky tomu využíváme jeho uklidňujících účinků na maximum. Podstatné je, že jeho účinky sice uklidňují, ale nejsou sedativní, tedy neuspávají. Skvěle tedy doplňuje kofein, po kterém může být člověk ve vyšších dávkách roztěkaný, nervózní, klepou se mu ruce atp. Ve spojení kofeinu s theaninem je však patrné nabuzení bez těchto vedlejších účinků. My prostě víme co je dobrý nakombit...

 

EGCG (Epigallocatechin gallate)

Výtažek ze zeleného čaje. Má spíše zdravotní výhody, než výkonnostní, ale některé studie ukazují na možný pozitivní účinek na kognici (myšlení). Zvyšuje průtok krve, zvyšuje „hodný“ cholesterol a snižuje „zlý“, snižuje krevní tlak (což se hodí, jelikož stimulanty v tomto i dalších nakopávačích tlak naopak lehce zvyšují) a v neposlední řadě pomáhá pálení tuků + další menší zdravotní výhody.

 

Citrus aurantium (Také „Bitter orange“, neboli hořký pomeranč)

Přírodní zdroj synefrinu, což je lehký stimulant, který zvyšuje hladinu energie, soustředění, má pozitivní vliv na myšlení (a v neposlední řadě např. i snižuje hlad, takže snad pomůže omezit záchvatovité přejídání se nezdravými potravinami během hraní). Často používaný ve sportovních suplementech pro zlepšení metabolismu a zvýšení spalování tuků, což je pozitivním benefitem pro všechny, včetně hráčů a nerdů přece.

Kofein 

Hlavní složka veškerých "nakopávačů" na trhu a nejúčinnější legální stimulant na našem trhu. Dobrý sluha, ale né úplně nejlepší pán, když to nerdi přehání. Bez něj by však nešlo udělat konkurenceschopný nakopávač pro mozek, jelikož bez stimulujících účinků kofeinu by účinky ostatních složek byly utlumeny „únavou“ těla i mysli. Naopak ale můžeme využít synergického efektu „nakopnutí“ kofeinem s dalšími složkami, které sice zdaleka tak silně nenabuzují, ale jejich účinky se s kofeinem skvěle doplňují.

 

NALT (N-Acetyl Tyrosin)

NALT je biologicky využitelnější formou tyrosinu. Tyrosin je aminokyselina, ze které se tvoří některé neurotransmitery a hormony štítné žlázy. Zlepšuje paměť a soustředění, zrychluje reakce a pomáhá proti účinkům stresu. Tohle tvůj skill prostě pozná, nebo to poznáš ty na skóre, oboje je jasnej win!

 

ALCAR (Acetyl-L-Carnitine)

Karnitin napomáhá přenosu energie v buňce a tím i efektivnějšímu využití energie. Proto se často používá ve sportu. Acetyl-L-Karnitin však na rozdíl od běžného karnitinu dokáže proniknout z krve do mozku, kde pak díky těmto účinkům zvyšuje i výkon mozku - zvyšuje pozornost, snižuje únavu. Tohle není žádný scifi, tohle se fakt děje ve tvém těle.

 

Creatine monohydrate

Standardně používaný ve sportovních doplňcích pro zvýšení síly v tréninku, jelikož napomáhá zvýšit energii uloženou ve svalech. Kromě toho ale studie ukazují pozitivní vliv na kognici - zlepšuje krátkodobou paměť a vylepšuje výsledky testů inteligence - takže v podstatě jste po něm nepatrně chytřejší :). Ale IQ testy, kámošům se kterými paříš, raději nedělej. Jsme možná první, kdo jej použil v podobně zaměřeném nápoji, ale díky jeho pozitivním vlastnostem pravděpodobně ne poslední.

 

Inositol

Je to látka podobná vitaminům skupiny B, která má slibné využití jako „zlepšovač nálady“. Studie ukazují významný vliv na snížení úzkostí i depresí. Má tedy nejen pozitivní účinek hned po požití, ale potenciálně pomůže lépe se vyrovnat s náročným obdobím, které jednou za čas potkává každého z nás. Víš, že náš drink způsobuje #nerdrage tak jsme přidali aspoň něco, co ti ho pomůže trochu krotit. Má i pozitivní zdravotní účinky, jako snížení krevního tlaku, zvýšení „hodného“ HDL cholesterolu, ale i snížení inzulinové rezistence, která je často důsledkem nezdravého životního stylu (i hráčů ☺) a může vést k cukrovce 2. typu. V neposlední řadě má příjemnou sladkou chuť a zlepšuje chuť GGBOOSTERU místo cukrů. Cukr není kámoš, je to lama s kterou nechceš nic hrát!

 

Vitaminy skupiny B

Hlavní skupina vitamínů, které mají vliv na metabolismus a činnost mozku. Vitaminy B většinou nejsou nedostatkové, ale naopak jejich malý přebytek nevadí, díky tomu, že jsou to vitaminy rozpustné ve vodě, se kterými si tělo dokáže hravě poradit i při velmi nadměrném množství. Mají tedy spíše lehce podpůrnou funkci. Pro některé hráče, kteří bohužel nežijí příliš zdravě, však můžou být i tyto vitamíny velmi prospěšné. 
V GGBOOSTERU jich je tak akorát, aby po podání 2 dávek boosteru za den byla splněná doporučená denní dávka.

 

Piperine

Speciální látka získávaná z černého pepře. Zvyšuje využitelnost a efektivitu některých účinných látek.
Nemusíš teda ten stejk už tak přepepřovat Petře!

 

Tak to by stačilo ne?? Na co ještě civíš? Mazej do lobby a šup hrát, kámoši čekaj!
Detailní složení, najdete v detailu každého produktu. #BOOSTYOURGAME kámo!

_DSC2940

Tvůj GG armor je ready!

Chceme se pochlubit jak hustej GG Armor jsme si pro Vás připravili. Zatím nevíme, jaké ability navyšuje jeho nošení, ale můžete nám pomoct to zjistit!
Nejdůležitější Achievement získáš pravidelným dávkováním našeho boosteru, ale třeba získáš další perk navíc nošemím týhle cool zbroje!
Na nic nečekej a #BOOSTYOURGAME! Oblečení máme nachystáno mnohem víc, ale potřebujem vyladit pár detailů tak nebojte, do Vánoc je to ready!

 focení merche 1

focení merche 2

focení merche 3

Merch a další položky do inventáře najdeš v sekci SHOP hned pod svojí oblíbenou příchutí GGBoosteru!

Stylovému hraní Zdar!

FREAKOUT slaví 11 let!

Co jste dělali před 11 lety? Vzpomenete si, čím jste se bavili a co jste sledovali na internetu? Youtube boom měl teprve přijít, ale Petr Brunner aka EvilBender47 už nahrává videa a baví svoje fanoušky takhle dlouho!

"Nahrával jsem video ještě dřív a měl jiný kanál, ale k tomu obsahu se už nedá dostat, protože jsem to natáčel ještě na VHSky".

(Pro všechny, kterým je tento formát cizí, protože nejsou takoví "boomeři", jedná se o typ diskety, teda cédéčka... sakra, nic z toho už se nepoužívá... Představte si, že co jste natáčeli se ukládá na obří USB, ne obří paměťovou kapacitou, ale velikostí).

Hodně záleží v jaké době jste na Benderův kontent narazili, jsou 2 skupiny lidí... Jedni, kteří by na shlédnuté video raději zapomněli a předstírají, že na podobný obsah nekoukají a ti druzí, kteří se ve spoustě věcí vidí jako správní nerdi se smyslem pro humor. Platí však, že Freakout všichni milují! Co chcete hejtovat na "nekorektním černém humoru ze života, zabaleném do zábavného formy, ve kterém bývá často kousek pravdy".

Bender je považován na scéně zábavy a Youtube vizuální tvorby za jednoho z průkopníků v Čechách. Více rozličné portfolio tvorby od vaření až nejpropracovanější vizuální efekty, najdeme v našem rybníčku jen těžko. Teď si představte, co za tvorbu nás čeká teď, když má Petr ten nejlepší "booster" pro svojí šílenou hlavu, dozvíme se jistě už brzy.Blue head 2Nedílnou součástí "Freakoutu" je spousta dalších lidí jako Patrik Horyna, Tomáš Piller, Petr Brunner starší alias Buldog, Vojta Šimůnek, Pavlis Vacek a spousta dalších skvělých lidí a přátel, bez kterých by spousta videí nemohla vzniknout! Děkujeme Všem, kteří se na tvorbě kdy podíleli a podílejí a hlavně pravidelně sledují!koláž všichniČlánek k 11. výročí Freakout Youtubu, by se neobešel bez rozhovoru s hlavním hrdinou a tím nejsprokrastinovatějším a nadaným "youtuberem" ever!Ask Bendur_111 let je mega dlouhá doba, jak to vnímáš?

Popravdě to vnímám až v poslední době, ten čas utekl hrozně rychle a po třicítce mi přijde že se to ještě zrychlilo. Věkem jsem možná už Boomer ale psychicky furt ta stejná pubertální pí*a...

 

Kde vznikla tvoje přezdívka Bender a proč si vymyslel Freakout?

K přezdívce bohužel nemám žádný super příběh, prostě jsem v 15 letech za víkend shlédnul všechny díly Futuramy a postava Bendra mě tak zaujala, že jsem ten nick začal používat ve hrách a řekl jsem kámošům ať mi tak prostě říkaj. :D Název Freakout mi vlastně pomohl vymyslet kamárád. Už si vážně nepamatuji jak přesně to vzniklo, ale vím že jsem sledoval Freddieho Wonga a Corridor digital a chtěl jsem mít název pro skupinu lidí, i když se kanál jmenuje Evilbender47 tak jsem ho nechtěl stavět jen na mě, ale na více lidech.
A myslím že FREAKOUT nás dost vystihuje! :D

 

Nejsledovanější video

*Jedno z nejsledovanějších videí na kanále, které se stalo virální a populární v hráčské komunitě po celém Světě "PUBG IN REAL LIFE" s více jak 5 miliony views.

 

Na co nejraději vzpomínáš z těch uplynulých let?

Vzpomínek je hodně, to by bylo na dlouho. Nejvíc si ale vybavuju ty společné akce a natáčení. Jsem nejvíc rád, kolik skvělých lidí jsem díky tomu poznal (samozřejmě i několik ko*otů ale těch bylo minimum, naštěstí je těžký narazit na větší ko*oty než je naše banda). :D

 

Co se ti povedlo a co nepovedlo, třeba uskutečnit nějaké plány?

Spousta věcí se mi nepovedla, plánů je vždycky hodně ale to provedení vázne. I když je nereálné tomu věřit, cítím, že se to rychle mění a vy se máte na co těšit!

 

nevěra

*Nejpopulárnější sekcí videí jsou "Vajny" (Neplést s vajnosem, i když si ho raději dejte, než si některý pustíte). Ten zcela nejvirálnější a zároveň nejsledovanější video na kanále má více jak 5 milionů views - Nevěra.Co bude dál a jako máš plány z GGBoosterem?

Plány máme od začátku jasné. Nikdy jsme nedělali na ničem tak dlouho jako na vytvoření GGBoosteru, protože to nevzniklo za účelem namastění kapes, ale jako něco, co jsme sami chtěli pít, účinná náhrada za všechny ty sladký energetický sračky, (protože nechci mít za pár let cukrovku, však víte jakou mám životosprávu) a chceme to dostat mezi co nejvíce hráčů, nerdů po celém Světě jako jsme my.

Zároveň cítím, že moje "kariéra" se tímhle mění, nechci být klasický youtuber a influencer, co bere každou spolupráci, aby měl na nájem, co točí videa bez cíle, jen aby něco vyšlo a byl keš. Rád bych se začal věnovat složitější tvorbě, propracovaným filmečkům a věnoval se dalšímu vývoji našeho brandu a tím pádem, je těžký to přiznat, něčemu zodpovědnějšímu, co nezapadá úplně do mého nezřízeného života. A jak už jsem řikal, plánů je hodně - filmečky, komunitní akce, soutěže... NECHTE SE PŘEKVAPIT, KURVA! A všechny VÁS MILUJU!

 

 boost your gameNezbývá než připomenout, že Freakout má i samostatný herní kanál aka @freakougamechannel!
Takže doporučujeme sledovat, protože Peťa má v oblasti hraní a tvorby vedlejšího obsahu velké plány. Jaké zatím nevíme, je moc línej na to aby je řekl nahlas.

 

Herní kanál

#SHARENITO #BOOSTYOURGAME #FREAKOUT

 

9 položek celkem