About GG

GAME KEEPER

Tomáš Holman aka #HELLMANS

Notorický workoholik se sklony k puntičkářství v dobrém slova smyslu. Fitness milovník zlatých retrívrů. Architekt našich drinků, díky kterému tak skvěle šlapou! Tomáš je provozní ředitel a jednatel společnosti, který je všude a u všeho. Pište stručně a věcně, co když zrovna venčí Mikyho.

tomas.holman@ggbooster.com

LEGENDARY NERD

Petr Brunner aka #EVILBENDER47

Pokud se řekne hraní "na krev", Bender je nejlepší synonymum. Profesionální prokrastinátor a milovník koček. Tvůrce virálního obsahu pro statisíce fanoušků na svých sítích. Bender je hlavní tváří projektu, hardcore tester boosterů. Tvoří vizuální výstupy a obsah pro fanoušky naší značky!

bender@ggbooster.com

BEAUTY SUPPORT

Sabina Doležalová aka #FITSABINA

Fitnesska milující Witchera, co propadla boosteru v říši cosplayů. Milovnice zvířat, studentka, co si občas odskočí prožít nevšední dobrodružství na Youtube do Fantastické 5! Sabča má na starosti PR a komunikaci směrem k Vám hráčům. Podílí se na tvorbě eventů a backofficu.

sabina.dolezalova@ggbooster.com

MASTER MIND

Pavel Vacek aka #PAVLIS

Utopistický snílek a tvůrce zábavy na internetu. Autor mnoha projektů jako např: Swaglift a Anabolic Horse. Vášnivý hráč, který konečně dělá to, co miluje - paří hry při práci! Milovník jídla, ženy bez duše a pejsků. Zakladatel GGBoosteru, který má vždy víc práce, než se dá zvládnout. Pokud to půjde, nepište vůbec, protože je strašně ukecanej.

pavel.vacek@ggbooster.com

SPECIAL SPECIALIST

Tomáš Piller aka #PILAŘ

Fotr od rodiny, co děsně rád paří. Milovník RTS strategií, pravopisu a všeho Nerdího. "Breaking bad" z Vanďáku, co dávkuje GGbooster víc, než je potřeba! Tomáš má na starosti exekutivu, veškeré činnosti od grafiky po točení videí, vše, co dává našemu brandu koule!

tomas.piller@ggbooster.com
team
 
PŘÍBĚHŮ Z DÁVNÝCH ČASŮ, MÝTŮ A LEGEND, KDY ANTIČTÍ BOHOVÉ BYLI MALICHERNÍ A KRUTÍ A STÍHALI LIDSTVO ÚTRAPAMI JE CELÁ ŘADA. ALE JEN JEDEN BOOSTER SE ODVÁŽIL PŘINÉST LIDEM MOC A MĚL SÍLU, JAKOU SVĚT PŘEDTÍM NEVIDĚL. VŠUDE TAM, KDE SE ZJEVILO ZLO A TRPĚLI NESCHOPNÍ HRÁČI, TAM BYL I GGBOOSTER! A TOHLE JE JEHO PŘÍBĚH.

NÁŠ PROJEKT A BRAND GGBOOSTER VZNIKL RUKOU LIDÍ, KTEŘÍ MAJÍ PODOBNÉ ZÁJMY V OBLASTI ZLEPŠOVÁNÍ VÝKONU, NÁROČNÉHO PRACOVNÍHO TEMPA A HLAVNĚ NÁRUŽIVÉHO HRANÍ HER VŠEHO DRUHU. JSME HRÁČI, NERDI, VELCÍ KLUCI, CO SI RÁDI HRAJÍ AŤ JDE O PC, KONZOLE, VR, DESKOVKY, PRÁCI, ŽIVOT A HLAVNĚ MILUJEME VÝZVY.

TOU NEJVĚTŠÍ PRO NÁS BYLO VYTVOŘIT "LOVE BRAND" PRO VŠECHNY TYPY HRÁČŮ I NEHRÁČŮ. ZAČALI JSME PŘIVEDENÍM DRINKU NA TRH, KTERÝ NÁM TU CHYBĚL - OPRAVDU BOMBOVÉ, CHUTNÉ PITÍ S POUZE ÚČINNÝM SLOŽENÍM A DOKONALÝMI VLASTNOSTMI, JEŽ POTĚŠÍ KAŽDÉHO, KDO ZAKUSÍ TU SÍLU NA VLASTNÍ MOZEK.

MILOVNÍKA ENERGY DRINKŮ, VÁŠNIVÉHO UŽIVATELE NOOTROPIK VŠEHO DRUHU, NEBO JENOM TEBE, KDO MILUJE NĚCO DOBRÉHO K PITÍ, CO MÁ SPOUSTU BENEFITŮ V PODOBĚ ZBYSTŘENÍ SMYSLŮ, ZVÝŠENÍ VÝKONU, ZLEPŠENÍ NÁLADY A CELKOVÉ POHODY PŘI NÁROČNÉ PSYCHICKÉ ZÁTĚŽI, JEŽ VYŽADUJE MAXIMUM TVÉ POZORNOSTI.

OD NÁPADU PO FINÁLNÍ REALIZACI UBĚHLY 4 ROKY, NEŽ JSME KONEČNĚ NASKLADNILI NÁŠ FINÁLNÍ PRODUKT - GGBOOSTER V PRÁŠKU, NA KTERÝ JSME PYŠNÍ A MÁME RADOST, ŽE SE S VÁMI O NĚHO MŮŽEME DĚLIT A ŠÍŘIT VYUŽITÍ VAŠEHO POTENCIÁLU, PŘI ORIENTACI NA MAXIMÁLNÍ VÝKON, V JAKÉKOLI OBLASTI ZROVNA POTŘEBUJETE!

NÁŠ EPICKÝ DRINK JE VÝJIMEČNÝ NEJEN HRÁČSKÝM VZEVŘENÍM V KAŽDÉM OHLEDU, ALE NAVÍC JE TAK SNADNÝ NA PŘÍPRAVU, ŽE SI HO ZAMILUJE I TEN NEJLÍNĚJŠÍ "NERD" ZE VŠECH (ANO I NĚKDO LÍNĚJŠÍ NEŽ NÁŠ BENDER :D)! BOOSTNI SVŮJ SKILL A HRU NA DALŠÍ LEVEL HNED TEĎ A PODĚL SE S NÁMI O SVOJI ZKUŠENOST U NÁS NA SÍTÍCH.

 

ggstory

 
 
NÁŠ TÝM ELITNÍCH PAŘANŮ JE PŘIPRAVEN ČELIT KAŽDÉ VÝZVĚ, KTERÁ NÁS NA CESTĚ STÁT SE CELOSVĚTOVĚ BOOSTEREM Č. 1 ČEKÁ! NIC BY VŠAK NEBYLO BEZ VÁS A VAŠÍ PODPORY! VY HRÁČI JSTE NÁŠ MOTOR A CHUŤ PRODUKTY ZLEPŠOVAT A VYVÍJET DALŠÍ.

 

TOHLE JSME MY, PRVNÍ "GGBASTARDS" SVÉHO DRUHU, KTEŘÍ STOJÍ ZA VŠÍM ÚSILÍM, PRODUKTY, SÍTĚMI A OBSAHEM, CO MILUJETE #BOOSTYOURGAME