Vzhledem k naší nastávající velkolepé akci SWAGLIFT DAY se může tvá objednávka o několik dní pozdržet. Moc Tě prosíme o trpělivost, díky nerde! 

Vše Nejlepší k 2. Narozeninám!

Drahý nerde, je to už 2 roky, co náš nápoj poprvé spatřil světlo (tohoto nedostatkem energie zbídačeného světa) :D a proto je důvod k oslavě, a to nesmí být bez té nejlepší limitované edice GGBOOSTER 2nd #Anniversary, která Vás od těchto narozenin čeká už každý rok! :)

anniversary team 2

Je to skoro k nevíře, ale jsi s námi už 2 roky od prvního doušku toho nejepičtějšího drinku, který jsme vyboostili k naprosté dokonalosti pro tvoje každodenní potřeby. Je to taková naše společná "papírová svatba" (pro smrtelníky, kteří mají běžný život, nás nerdů se to ale netýká; říkají dvouletému výročí sňatku). A tak jsme si pro tebe připravili naší NABOOSTĚNOU krabici, kterou si vylooti až na dno, čeká tě kromě tvého oblíbeného drinku: limitovaná láhev (černá a skleněná s bambusovým víčkem, protože je rok 2023). Hrací antistresová kostka, abys věděl, co si máš umíchat, když si nemůžeš vybrat (antistresová, protože pro celou řadu nerdů, dostat svoji dávku z naší láhve je pořádný stres). Podtácek, aby sis nezajebal svůj vymazlený herní stůl (pokud nemáš poctivý kousek z 90. let, kde je obtisklý nejeden turek - tehdejší boost pro pleby). A dopis, protože Harry Potter je fikce, tak nečekej, že ta sova z krtečka (který se ptá, jestli hoří hovno) ti něco doručí... Tohle všechno najdeš opravdu v 1 krabici.

anniversary edice
Bylo to brutální, ten zájem jsme nečekali, proto se na příští rok vyzásobíme trošku více! A teďka pár vzkazů k tomu našemu výročí od našeho týmu, těch nejpracovitějších nerdů v onlinu i offlinu :D

BOOSTRÁCKÁ MOUDRA!

"Přišel jsem, naboostil jsem, všechno viděl jsem, rozstřílel jsem, rozsekal jsem, vylootil jsem, vycraftil jsem, vyexpil jsem, kuřata povečeřel jsem, na midu, shortu i longu jsem, plantnul jsem, pohuntil jsem, rushnul jsem kde bylo potřeba..." BOOSTERMAN aka Tvůj Nej Hero

"Život tě od kompa vyhání, tvůj skill je přitom k posr*ání... slyš volání svého boostra, začni expit pěkně zhusta. Možná nespíš, úzkost máš, dej si dávku na kuráž. Slabost je dočasná, sláva věčná, ta pixla před tebou na stole je skutečná. Byl si lama (to si stále), ale ve hře už seš dále. Teď se připrav na turnaj, enemáci ochutnaj, chuť prohry a prázdné flašky, pakujou se balej tašky, oni pijí stále splašky! S náma tě win nemine, netvař se tak nevinně, zapni kompa, nastartuj to, v hlavě zvolej 'miluju to'!" PAVLIS aka Master Mind

"Ve hře platí stejná pravidla pro všechny, ale vítězství si zaslouží ten, kdo je nejlepší...
Boostni svojí hru a dej všem lekci!" BENDER aka Legendary Nerd

"Život je krásný. Ale naboostěný je ještě krásnější!" PÁJA aka Last Caller

anniversary edice Bender

"GGBOOSTERU lok, do bříška si dej, ten nejlepší mok. PS: Nezapomeň se dnes naboostit!" ALENKA aka Nerd´s First Aid

"Lidé nemohou být nejlepší ve všem, co dělají. Potom jsou tu ti, kteří pijí GGBOOSTER!" PILAŘ aka Special Specialist

"Nemusíš být zrovna boosterman, aby jsi dokázal udělat svět lepším místem, ale s trochou toxicu ti to půjde určitě líp."
JIRKA aka Fearless Contractor

"Myslím, že po probděný noci s GGBOOSTEREM budu mít ráno plno skvělých nápadů." HELLMANS aka Game Keeper

anniversary edice team 1

Máme tě rádi, a je nám ctí, že patříš do naší #GGFamily! Vidíme se v listopadu u 3. narozenin a další #Anniversary ediceTvůj #GG Tým!