GG Herní brýle NERD VISION na blokování 80 % modrého světla + pouzdro a hadřík

Naše GG Herní brýle NERD VISION Ti zaručí, že si během večera můžeš zapařit gamesy bez toho, aby Tě pak bolela z toho PCčka hlava! Blokují až 80 % modrého světla a také 30 % zeleného, takže enemáky od vlastních ještě pořád v klidu rozeznáš, jelikož tolik nezkreslují barvy. Navíc vypadaj dost COOL, takže se nemusíš stydět když půjdeš náhodou ven s košem!

 

Obsah balení: brýle NERD VISION, ochranné pevné pouzdro, hadřík na brýle

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 414
549 Kč
Kategorie: GG Merch
Položka byla vyprodána…

Když budeš nosit brýle blokující modré světlo před spaním, můžeš zlepšit svůj spánek i zdraví (tím, že podpoříš produkci melatoninu).


Tyto brýle ale nejsou vhodné na nošení cca 90 minut před spaním, jelikož propouštějí část modrého světla. Na to doporučujeme nosit před spaním brýle se 100% blokací modrého světla. Pokud takové chceš, máme v nabídce naše GG Herní brýle XMEN. Ty, když budeš nosit 1,5-2 hodiny před spaním, uděláš správný krok pro své zdraví a navíc se Ti bude dobře spát. Brýle XMEN minimalizují negativní vliv modrého světla na produkci hormonu spánku melatoninu, který nejenže podporuje kvalitní spánek, ale celkově přispívá ke zlepšení tvého zdraví. Proto na to prosím před dbej.


Zatím tu řešíme hlavně modré světlo, ale co to zelené? Přestože modré světlo může snižovat hladinu hormonu spánku melatoninu dvakrát více než zelené světlo, doporučujeme se zelenému světlu před spaním také vyhnout.


NÉ vždy je ale modré a zelené světlo pro zdraví špatné. Přes den ve správné míře je pro naše tělo dokonce prospěšné. Jen tedy ve večerních hodinách, kdy se třeba díváš na svůj oblíbený séroš, paříš gamesy, píšeš seminárku nebo jen tak roluješ na telefonu nám tato světla můžou zkomplikovat jak spánek, tak zdraví. Proto buď jako PÉŤA a navečer nos naše brýle, aby si měl klidné spaní a kvalitní zdraví!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: