GG Herní brýle XMEN na blokování 100 % modrého světla + pouzdro a hadřík

Chceš pařit dlouho no noci a potom si v klidu schrupnout bez bolesti hlavy? Tak to potřebuješ naše GG Herní brýle XMEN, které blokují 100 % modrého světla a také 80 % zeleného, takže enemáky od vlastních ještě pořád v klidu rozeznáš. Ke všemu budeš díky těmto brýlím vypadat jako hlavní hrdina, což přec také není na škodu!

 

Obsah balení: brýle XMEN, ochranné pevné pouzdro, hadřík na brýle

Můžeme doručit do:
19.7.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 389
499 Kč
Kategorie: GG Merch

Určitě to znáš. Sedíš u kompu dlouho do noci (kolikrát je to už spíše k ránu) a když se konečně rozhodneš jít spát, tak ne a ne zabrat. O to horší, když Tě pak z té obrazovky rozbolí i hlava. No a od toho tu pro tebe máme naše skvělé herní GG brýle XMEN! Tyto brýle blokují 100 % modrého a 80 % zeleného světla, které napomáhají k vyvážení našich "vnitřních hodin", tzv. cirkadiánního rytmu.


Když je budeš nosit 1,5-2 hodiny před spaním, uděláš správný krok pro své zdraví a navíc se Ti bude dobře spát. Brýle XMEN minimalizují negativní vliv modrého světla na produkci hormonu spánku melatoninu, který nejenže podporuje kvalitní spánek, ale celkově přispívá ke zlepšení tvého zdraví. Proto na to prosím před dbej.


Zatím tu řešíme hlavně modré světlo, ale co to zelené? Přestože modré světlo může snižovat hladinu hormonu spánku melatoninu dvakrát více než zelené světlo, doporučujeme se zelenému světlu před spaním také vyhnout.


NÉ vždy je ale modré a zelené světlo pro zdraví špatné. Přes den ve správné míře je pro naše tělo dokonce prospěšné. Jen tedy ve večerních hodinách, kdy se třeba díváš na svůj oblíbený séroš, paříš gamesy, píšeš seminárku nebo jen tak roluješ na telefonu nám tato světla můžou zkomplikovat jak spánek, tak zdraví. Proto buď jako PÉŤA a navečer nos naše brýle, aby si měl klidné spaní a kvalitní zdraví!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: