Vzhledem k naší nastávající velkolepé akci SWAGLIFT DAY se může tvá objednávka o několik dní pozdržet. Moc Tě prosíme o trpělivost, díky nerde! 

teamtest

PŘÍBĚHŮ Z DÁVNÝCH ČASŮ, MÝTŮ A LEGEND, KDY ANTIČTÍ BOHOVÉ BYLI MALICHERNÍ A KRUTÍ A STÍHALI LIDSTVO ÚTRAPAMI JE CELÁ ŘADA. ALE JEN JEDEN BOOSTER SE ODVÁŽIL PŘINÉST LIDEM MOC A MĚL SÍLU, JAKOU SVĚT PŘEDTÍM NEVIDĚL. VŠUDE TAM, KDE SE ZJEVILO ZLO A TRPĚLI NESCHOPNÍ HRÁČI, TAM BYL I GGBOOSTER! A TOHLE JE JEHO PŘÍBĚH.

NÁŠ PROJEKT A BRAND GGBOOSTER VZNIKL RUKOU LIDÍ, KTEŘÍ MAJÍ PODOBNÉ ZÁJMY V OBLASTI ZLEPŠOVÁNÍ VÝKONU, NÁROČNÉHO PRACOVNÍHO TEMPA A HLAVNĚ NÁRUŽIVÉHO HRANÍ HER VŠEHO DRUHU. JSME HRÁČI, NERDI, VELCÍ KLUCI, CO SI RÁDI HRAJÍ AŤ JDE O PC, KONZOLE, VR, DESKOVKY, PRÁCI, ŽIVOT A HLAVNĚ MILUJEME VÝZVY.

TOU NEJVĚTŠÍ PRO NÁS BYLO VYTVOŘIT "LOVE BRAND" PRO VŠECHNY TYPY HRÁČŮ I NEHRÁČŮ. ZAČALI JSME PŘIVEDENÍM DRINKU NA TRH, KTERÝ NÁM TU CHYBĚL - OPRAVDU BOMBOVÉ, CHUTNÉ PITÍ S POUZE ÚČINNÝM SLOŽENÍM A DOKONALÝMI VLASTNOSTMI, JEŽ POTĚŠÍ KAŽDÉHO, KDO ZAKUSÍ TU SÍLU NA VLASTNÍ MOZEK.

MILOVNÍKA ENERGY DRINKŮ, VÁŠNIVÉHO UŽIVATELE NOOTROPIK VŠEHO DRUHU, NEBO JENOM TEBE, KDO MILUJE NĚCO DOBRÉHO K PITÍ, CO MÁ SPOUSTU BENEFITŮ V PODOBĚ ZBYSTŘENÍ SMYSLŮ, ZVÝŠENÍ VÝKONU, ZLEPŠENÍ NÁLADY A CELKOVÉ POHODY PŘI NÁROČNÉ PSYCHICKÉ ZÁTĚŽI, JEŽ VYŽADUJE MAXIMUM TVÉ POZORNOSTI.

OD NÁPADU PO FINÁLNÍ REALIZACI UBĚHLY 4 ROKY, NEŽ JSME KONEČNĚ NASKLADNILI NÁŠ FINÁLNÍ PRODUKT - GGBOOSTER V PRÁŠKU, NA KTERÝ JSME PYŠNÍ A MÁME RADOST, ŽE SE S VÁMI O NĚHO MŮŽEME DĚLIT A ŠÍŘIT VYUŽITÍ VAŠEHO POTENCIÁLU, PŘI ORIENTACI NA MAXIMÁLNÍ VÝKON, V JAKÉKOLI OBLASTI ZROVNA POTŘEBUJETE!

NÁŠ EPICKÝ DRINK JE VÝJIMEČNÝ NEJEN HRÁČSKÝM VZEVŘENÍM V KAŽDÉM OHLEDU, ALE NAVÍC JE TAK SNADNÝ NA PŘÍPRAVU, ŽE SI HO ZAMILUJE I TEN NEJLÍNĚJŠÍ "NERD" ZE VŠECH (ANO I NĚKDO LÍNĚJŠÍ NEŽ NÁŠ BENDER :D)! BOOSTNI SVŮJ SKILL A HRU NA DALŠÍ LEVEL HNED TEĎ A PODĚL SE S NÁMI O SVOJI ZKUŠENOST U NÁS NA SÍTÍCH.

 

ggstory

 
 
NÁŠ TÝM ELITNÍCH PAŘANŮ JE PŘIPRAVEN ČELIT KAŽDÉ VÝZVĚ, KTERÁ NÁS NA CESTĚ STÁT SE CELOSVĚTOVĚ BOOSTEREM Č. 1 ČEKÁ! NIC BY VŠAK NEBYLO BEZ VÁS A VAŠÍ PODPORY! VY HRÁČI JSTE NÁŠ MOTOR A CHUŤ PRODUKTY ZLEPŠOVAT A VYVÍJET DALŠÍ.

 

TOHLE JSME MY, PRVNÍ "GGBASTARDS" SVÉHO DRUHU, KTEŘÍ STOJÍ ZA VŠÍM ÚSILÍM, PRODUKTY, SÍTĚMI A OBSAHEM, CO MILUJETE #BOOSTYOURGAME